Pozdrav pomladi v enoti Vilinčica

V mesecu aprilu smo v enoti Vilinčica pripravili prav posebno prireditev z naslovom Pozdrav pomladi, s katero smo skupaj z otroki in starši obeležili prihod toplejših in bolj pisanih dni.

Vsaka skupina je za to priložnost skrbno pripravila svoj nastop. Otroci so z velikim veseljem in ponosom zapeli različne pesmice, recitirali deklamacije ter se preizkusili tudi v gledališki igri. S svojo iskrenostjo, pogumom in ustvarjalnostjo so navdušili vse prisotne starše ter ustvarili prijetno in srčno vzdušje.

Po čudovitih nastopih je sledil še drugi, prav tako poseben del dogodka – ustvarjalna delavnica. Otroci so skupaj s starši izdelovali pomladne izdelke, pri čemer so lahko izrazili svojo domišljijo, spretnost in veselje do ustvarjanja. Skupno preživljanje časa je dodatno okrepilo vezi med otroki, starši in vzgojitelji.

Vsak otrok je svoj izdelek odnesel domov kot lep spomin na prijetno druženje in kot simboličen pozdrav pomladi.

Dogodek je bil poln smeha, topline in lepih trenutkov, ki bodo še dolgo ostali v naših spominih. Nataša Thaler,dipl.vzg.pred. otrok

Comments are closed